Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Style Mix MS22E, 10во1 уред, Пегла за коса, 2x Фигаро 3
Достапност:
Шифра: 73004
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
2,599 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 109 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 55 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BaByliss Style Mix MS22E, 10во1 уред, Пегла за коса, 2x Фигаро 32мм и 19мм, 2X Четки за коса 16мм за виткање и 16мм стандардна, Тотално керамичко обложување, 3 типа плочки, 180 степени температура, Варијабилна температура, Несесер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG