Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MB-12N8D0-I / MB-12N8D0-O, MISSION FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР
Достапност:
Шифра: 72997
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea MB-12N8D0-I / MB-12N8D0-O, MISSION FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, 12000BTU 3500W на ладење, 3800W на греење, Скриен Дисплеј, Wifi ВГРАДЕН, R32 Гас, Греење до минус 30 степени, SEER (Ладење) 7.2, SCOP (Греење просек) 4.2, SCOP (Греење warm) 5.3, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, A++ на ладење, А++ на греење, Идеална за простории до 30м2, Бучност на внатрешна единица 51 дб, Бучност на надворешна единица 60дб, Проток на воздух внатрешна единица 519/458/266, Тежина внатрешна единица 8.2 кг, Тежина надворешна единица 29.3 кг, Димензии внатрешна единица 300x810x200 мм, Димензии надоврешна единица 554x800x333 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm