Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VR05R5050WK/OL, Робот Правосмукалка, Боја црна абонос, 2
Достапност:
Шифра: 72985
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

25,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,125 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,063 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG VR05R5050WK/OL, Робот Правосмукалка, Боја црна абонос, 2 ВО 1 Систем за чистење со смукање и бришење, Тенок дизајн 85mm, Паметно и безбедно чистење, Максимална потрошувачка на енергија 55 W, Време на чистење 60/80/150 мин, Време на полнење 240 мин, Брзина на чистење (m/sec) 0.32 m/sec, Тип на батерија Литиум-јонска батерија, Ширина на чистење 160 mm, Далечински управувач, Режим на чистење: Zig-Zag, Auto, Рачно, Едно место, Standard, Еко, Капацитет за собирање прав 0,2 l, Филтер, Безжична контрола
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG