Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY ZEROWATT ETD C8LG-S, Кондензациска машина за сушење алишта
Достапност:
Шифра: 72954
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CANDY ZEROWATT ETD C8LG-S, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЕД Дисплеј, Бела боја со XXL транспарентна врата, 8кг капацитет, Тајмер 1-24 часа, 16 програми, Систем против гужвање на алишта, Едноставно чистење на филтерот, Индикатор за состојбата на филтерот, Заклучување од деца, Б енергетска класа, Годишна потрошувачка на ел. енергија 561kWh, Бучност 69dB, Димензии 85x59.6x58.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG