Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW90M644OPX/LE, Машина за перење алишта со QUICK DRIVE
Достапност:
Шифра: 72928
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WW90M644OPX/LE, Машина за перење алишта со QUICK DRIVE технологија, Инокс, Crystal Gloss врата, Add Wash, 9кг запремнина на барабанот, 1400 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција, Eco bubble технологија, Керамички греач, 16 програми на перење, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Потрошувачка на вода годишно:9400L, Потрошувачка на енергија годишно:130kWh, Ниво на бучава:49dB, А+++ (-40%) енергетска класа, ВхШхД 850x600x600 mm
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555