Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH BWD41740, Правосмукалка 3 во 1, за суво и мокро чистење, с
Достапност:
Шифра: 72909
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,749 Ден.
24x КЛУБ рата: 584 Ден.
48x КЛУБ рата: 313 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BOSCH BWD41740, Правосмукалка 3 во 1, за суво и мокро чистење, со торба и без торба ( канистер со водена филтрација ), Виолетова боја, 1700W, собирање течности, можност за перење теписи, Двоен систем на филтрација - воден + ХЕПА филтер, канистер од 5л, сет за перење: детергент и неутрализатор на пена, 3 додатоци: мала четка, четка за недостапни места, четка за кревет, млазница за перење теписи и собирање течности, млазница за перење на тапациран мебел
Тип со пластичен сад
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG