Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW/MOX130-12HFN1-QRD0GW, FOREST, DC ИН
Достапност:
Шифра: 72897
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea MSAFBU-12HRDNX-QRD0FGW/MOX130-12HFN1-QRD0GW, FOREST, DC ИНВЕРТЕР Клима уред, 12000BTU, 3500W на ладење, 3800W на греење, Скриен Дисплеј, R410 Гас, GMCC TOSHIBA компресор, Греење до минус 15 степени, Работна температура -15 до +50 степени, SEER (Ладење) 6.1, SCOP (Греење просек) 4.0, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, Турбо мод, A++ на ладење, А+ на греење, Идеална за простории до 30м2, Бучност на внатрешна единица 52 дб, Бучност на надворешна единица 61дб, Проток на воздух внатрешна единица 540/430/314, Тежина внатрешна единица 7.6 кг, Тежина надворешна единица 22.8 кг, Димензии внатрешна единица 285x805x194 мм, Димензии надоврешна единица 495x720x270 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG