Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BOES683020, Вградна фурна, X type линија, Црна, PUSH PULL
Достапност:
Шифра: 72881
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BOES683020, Вградна фурна, X type линија, Црна, PUSH PULL копчиња, Мега капацитет на рерна 77 литри, ЛЦД Дисплеј, Меко затворање, Самочистење со пареа, 9 функции, Вентилатор, Горен и долен греач, Грил, 1x телексопски водилки, Тројно стакло на вратата, Рецепти на вратата, Вклучени плитка и длабока тепсија, Лесно чистечки емајл, Потрошувачка на ел. енергија 0.99 kWh, А енергетска класа, Димензии 595x595x575 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF