Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG VS60M6010KG/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии, Сива боја, 2 во 1 систем, 18V, 120W моќност, циклон технологија, 250мл зафатнина на садот за прашина што се мие, 83db, целосна електронска регулација, до 40 минути автономна работа, полнива Li-ion батерија за 5 часа
Напреден Филтер
Тип вертикална
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela