Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18INV32 WIFI SIBERIA, Superior Technology, SMART 18000 BT
Достапност:
Шифра: 72823
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-18INV32 WIFI SIBERIA, Superior Technology, SMART 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, интегриран WIFI приемник, Ладење 5.13KW и Греење 5.23KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.3, SCOP за греење: 4.0, Авто рестарт функција, Одвлажнување 1.5л на час, Циркулација на воздух 800 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 37dB, Макс: 53dB, Бучност на надворешна единица: 65dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 283kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1610kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela