Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18INV32 SIBERIA, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР
Достапност:
Шифра: 72821
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 37,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

29,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,575 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,325 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TAC-18INV32 SIBERIA, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 5.13KW и Греење 5.23KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.3, SCOP за греење: 4.0, Авто рестарт функција, Одвлажнување 1.5л на час, Циркулација на воздух 800 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 37dB, Макс: 53dB, Бучност на надворешна единица: 65dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 283kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1610kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG