Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje DF 613 X, Вграден Аспиратор (Телескопски), INOX, 60 cm,
Достапност:
Шифра: 72781
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje DF 613 X, Вграден Аспиратор (Телескопски), INOX, 60 cm, ЛЕД осветлување, 1 мотор, Алуминиумски филтер, Филтер за маснотии кој се мие, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 328 m3/h, Пречник на одводното црево: 15 цм, Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент, Бучност 67dB, Димензии: 60x30.5x17 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF