Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje EC 611G, Електричен Стаклокерамички шпорет, Бела боја, 4
Достапност:
Шифра: 72770
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje EC 611G, Електричен Стаклокерамички шпорет, Бела боја, 4 грејни зони, Мултисистемска Рерна 65 Литри, Механичко управување, Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен, AquaClean самочистење со помош на вода, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор, Осветлена рерна, Вклучена длабока тава, Сигнализација на преостаната топлина, А енергетска класа, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG