Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W5 811E OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс
Достапност:
Шифра: 72769
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL W5 811E OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс, 6th sense control технологија, DIRECT COOLING - LESS FROST, Тотал нето капацитет 339л - 228л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, CLEVER IN дисплеј внатрешен, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, 4 стаклени полици во дел за ладење, 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 39db, А+ енергетска класа, Димензии 189x59.5x66.3 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG