Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Air Purifier PRO, Паметен прочистувач за воздух со WiF
Достапност:
Шифра: 72747
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 555 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 396 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Mi Air Purifier PRO, Паметен прочистувач за воздух со WiFi, OLED дисплеј, Ласерски сензор за честички, Проток на воздук CADR3 – 500m3h, 3 слојна филтрација, Најдобри резултати за соби од 30 до 60м2, Тежина 9.7 кг, Димензии 260 x 260 x 735 мм, FJY4013GL
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG