Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Air Purifier PRO, Паметен прочистувач за воздух со WiF
Достапност:
Шифра: 72747
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12x РАТА БЕЗ КАМАТА: 1,000 Ден.
24x РАТА БЕЗ КАМАТА: 500 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Mi Air Purifier PRO, Паметен прочистувач за воздух со WiFi, OLED дисплеј, Ласерски сензор за честички, Проток на воздук CADR3 – 500m3h, 3 слојна филтрација, Најдобри резултати за соби од 30 до 60м2, Тежина 9.7 кг, Димензии 260 x 260 x 735 мм, FJY4013GL
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 48 rati TV
  • 24 rati IT
  • 24 rati WG
  • Mali aparati dekemvri 2022
  • Прочистувачи
  • Philips мали апарати
  • AAR
  • SAMSUNG