Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7 811I OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс
Достапност:
Шифра: 72714
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
W7 Total No Frost

W СЕРИЈА
W7 Total No Frost

Овошјето и зеленчукот остануваат свежи и до 15 дена * во Fresh Box+ *

*Базирано на основа на губење тежина и визуелен квалитет, тука се земаат во предвид вообичаените овошја и зеленчуци.

Fresh Box+

Најдоброто место за вашето овошје и зеленчук.
Фиоката има интегриран лизгач за контрола на влажноста, помага во одржување на максималната свежина за овошјето и зеленчукот.

До 15 дена

свежо овошје и зеленчук
во Fresh Box +Без мраз во фрижидерот и замрзнувачот

pure design

Чист дизајн внатре и однадвор

Серијата Total No Frost W е дизајнирана да биде елегантна и модерна од секој агол, без да ја загрози совршеноста.

6th Sense Control

Технологијата 6TH SENSE постојано открива варијации на температурата како резултат на надворешни влијанија и брзо ја враќа идеалната температура за оптимално складирање на храната, како во фрижидерот така и во замрзнувачот.

Total No Frost состав

Благодарение на технологијата Total No Frost, заборавете на одмрзнувањето засекогаш. Хомогено ладење со постојана циркулација на воздухот. Овој систем избегнува формирање на мраз во фрижидерот и мраз во замрзнувачот.

Total No Frost System

Fresh Box 0°

Почувствувајте ја вистинската свежина. Дополнителна зона во фрижидер каде што можете да чувате најделикатна храна како што е риба, месо или сирење на околу 0 ° С.

Fresh Box 0°

Easy Access полица

Без никаков напор складирајте ја и пронајдете ги вашите замрзнати намирници на прв поглед. Посебна лизгачка полица за подобра видливост и полесен пристап до храна што најчесто се користи во самиот замрзнувач.

Easy Access Tray

6TH SENSE компресор

Компресорот 6TH SENSE лесно ја прилагодува и враќа идеалната температура, што ја оптимизира потрошувачката на електрична енергија, за разлика од конвенционалниот компресор.
Нуди поголема сигурност и поголема издржливост со 15-годишна гаранција на компресот.

6TH SENSE Compressor

УПРАВУВАЊЕ СО ПРОСТОРОТ

Флексибилна полица

Полица што одговара на вашите потреби.
Прилагодлива полица што ви овозможува да го направите просторот кој ви е потребен за намирници како што се теглите

Полица на извлекување

Пристапете до вашата храна без никаков напор.
Оваа полица е дизајнирана така што може да се извади исто како фиока. Лесно можете да ја поставите дури и да ја дофатите храната која е на дното на полицата.

Флексибилна полицата на вратата

Подвижните балкони овозможуваат максимална флексибилност за организирање на просторот за складирање во вратата на ладилникот според вашите потреби.

 
WHIRLPOOL W7 811I OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, 15 години гаранција на компресор, Тотал нето капацитет 338л - 234л фрижидерски дел/104л замрзнувачки дел, CLEVER IN дисплеј внатрешен, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, Fresh Box + за храна која бара свежина, аларм за отворена врата, 3 стаклени полици во дел за ладење + 2 полици на извлекување (12цм), 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 40db, А+ енергетска класа, Димензии 189x60x67.7 цм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG