Бренд: ST
Краток опис: ST FP-220NP, Superior Technology, Електричен камин со ногарки, М
Достапност:
Шифра: 72704
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST FP-220NP, Superior Technology, Електричен камин со ногарки, Моќност 2000W, Два мода на работа 1000W и 2000W, Ефект на пламен, Безбедносен термостат, За простории од 20 до 30м2, Димензии 390x290x565 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555