Бренд: ST
Краток опис: ST TPTC-T3000NP, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка во
Достапност:
Шифра: 72703
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST TPTC-T3000NP, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка во форма на Тајфун модел, тип на греач - вискоквалитетен PTC керамички греач, 3000W, три режима на работа 1000/2000/3000W, заштита од прегревање, интегрирана рачка, инидкатор за вклученост
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG