Бренд: ST
Краток опис: ST TPTC-T3000NP, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка во
Достапност:
Шифра: 72703
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST TPTC-T3000NP, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка во форма на Тајфун модел, тип на греач - вискоквалитетен PTC керамички греач, 3000W, три режима на работа 1000/2000/3000W, заштита од прегревање, интегрирана рачка, инидкатор за вклученост
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Чаир
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR