Бренд: ST
Краток опис: ST TH-T30NP, Superior Technology, Тајфун греалка, Црвена боја от
Достапност:
Шифра: 72701
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST TH-T30NP, Superior Technology, Тајфун греалка, Црвена боја отпорна на топлина, Моќност 3000W, 2 брзини на греење, Вентилатор мод, Термостатска контрола, Заштита од прегревање, IP24 заштита
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG