Бренд: ST
Краток опис: ST OR-2511FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијанск
Достапност:
Шифра: 72698
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST OR-2511FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 11 ребра, Турбо внентилатор, 2500W, заштита од превртување, тркалца
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG