Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HD-400RWEN INOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инок
Достапност:
Шифра: 72690
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HD-400RWEN INOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс, TOTAL NO FROST, ИНВЕРТЕР МОТОР, Тотален акапцитет 295л (219л разладен дел и 76л замрзнувачки дел), ЛЦД Дисплеј внатрешен, Електронска контрола на температурата, посебен дел за зеленчук и овошје, Multi Air Flow технологија, Држач за шишиња со можност за шишиња од 2Л, Прилагодливи полици од транспарентно стакло, Внатрешно ЛЕД осветлување, Реверзибилна врата, Бучност 40dB, A+ енергетска класа, Димензии 188x64.5x59.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF