Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS-218FN, Вертикален замрзнувач, бела боја, Нето капацитет
Достапност:
Шифра: 72687
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HS-218FN, Вертикален замрзнувач, бела боја, Нето капацитет 165л, 5 транспарентни фиоки + горен дел за пица, Механичка контрола на температурата, ЛЕД осветлување, Реверзибилна врата, A+ енергетска класа, Димензии 143x55x55цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela