Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHCI66377, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Инок
Достапност:
Шифра: 72663
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHCI66377, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Инокс рамка, сензорска, со 4 грејни зони, автоматско зовривање, заштита од прегревање, заклучување од деца, индикатор за преостаната топлина, Димензии 57.5x50.5x5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG