Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7 811O OX, Комбиниран фрижидер со долна комора со CLE
Достапност:
Шифра: 72646
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL W7 811O OX, Комбиниран фрижидер со долна комора со CLEVER OUT ЛЕД Дисплеј, Инокс, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, 15 години гаранција на компресор, Тотал нето капацитет 338л - 234л фрижидерски дел/104л замрзнувачки дел, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, Fresh Box + за храна која бара свежина, аларм за отворена врата, 3 стаклени полици во дел за ладење + 2 полици на извлекување (12цм), 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 40db, А+ енергетска класа, Димензии 189x60x67.7 цм
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR