Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON NT M10 81 EU, Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА
Достапност:
Шифра: 72640
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON NT M10 81 EU, Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела со црна стаклена врата, 8кг, LCD Дисплеј, 4 сензорски автоматски нивоа на сушење - Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот, 22 програма за сушење меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, QUICK CLEANING помал и поефективен филтер за чистење од претходно, програма против алергии, Reresh програма за освежуавње на алишта кои се еднаш носени или извадени од плакар, програм за лесно пеглање, Тајмер, Заштита од деца, Бучност 67дб, A+ енергетска класа, Димензии: 85.5x59.5x65,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm