Бренд: ST
Краток опис: ST HBCE-500SGR Superior Technology, Стапчест блендер + сецко 3 в
Достапност:
Шифра: 72594
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HBCE-500SGR Superior Technology, Стапчест блендер + сецко 3 во 1, Бел со зелени делови, Моќност 500W, 2 брзини, сад за мерење + сецко, метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури, изработка од висококвалитетна ABS пластика, сечила од нерѓосувачки челик, ултра тивка работа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it