Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA WQP12-5201-W, Самостоечка машина за миење садови, Бела бој
Достапност:
Шифра: 72547
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA WQP12-5201-W, Самостоечка машина за миење садови, Бела боја, 60 цм, 12 комплети, 6 програми (Интензивна, Нормална, Еко, Брза, 90мин и програма за стакло), Половично полнење, електронска контрола, Тајмер, заклучување од деца, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 55dB(A), самочистечки филтер, anti flow, омкенувач за вода, Димензии 60x60x84,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela