Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 036/1 G BL, Луксузен кос аспиратор, Црно стакло, 3
Достапност:
Шифра: 72523
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 036/1 G BL, Луксузен кос аспиратор, Црно стакло, 3 брзини, Халогени светилки, Електронски контроли, Проток на воздух 400 m3/h, Алуминиумски филтер за маснотии кој се пере, ЛЕД индикатори
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt