Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOD3H50TX, Вградна фурна INTUIT 600 Steambake серија,
Достапност:
Шифра: 72514
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Electrolux EOD3H50TX, Вградна фурна INTUIT 600 Steambake серија, Инокс, Plus Steam Пареа, Pop In/Out копчиња на вовлекување, ЛЦД Дисплеј, Aquaclean самочистење со вода, Капацитет 72л, Вентилатор во фурна, Рамномерно распоредување на топол воздух во фурната, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 сетирања, Телескопски водилки на едно ниво, 9 функции на рерната, Пица мод, Печење на три нивоа, Вклучени две тави + решетка, Инокс кој не остава отпечатоци, Звучна сигнализација за траење на програмата, Фексибилен горен греач за полесно чистење, Енергетска класа А, Димензии 596 x 569 x 594 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG