Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RR6925WH, Робот правосмукалка, Smart Force Essential, ав
Достапност:
Шифра: 72508
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RR6925WH, Робот правосмукалка, Smart Force Essential, автоматска правосмукалка за тврди подови, Собирање на прашина без кеса во сад 0,25л, 3 начини на работа, интелигентна навигација со инфрацрвени сензори, сензори за скали, Батерија Lithium ion, 150 мин. работа, полнење 6ч преку Docking station, далечински управувач, бучност 80dB
Напреден Филтер
Тип робот
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt