Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MO 20 E1W, Микробранова печка Essential линија, Бела бој
Достапност:
Шифра: 72459
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje MO 20 E1W, Микробранова печка Essential линија, Бела боја, Mоќност 800W, Волумен: 20 Литри, Механичко управување, Ротирачка стаклена чинија, Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG