Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FT M10 81Y EU, Кондензациска машина за сушење алишта с
Достапност:
Шифра: 72446
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FT M10 81Y EU, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМА , бела, 8кг, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, ЛЕД Дисплеј, тајмер, Autocleaning филтер - се чисти автоматски со дотокот на вода, 84.9x59.5x45.9 цм, А+ енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm