Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups MINI ME KP123B31, Апарат за Еспресо, Боја Цр
Достапност:
Шифра: 72445
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
(Dolce Gusto) Krups MINI ME KP123B31, Апарат за Еспресо, Боја Црна и Сива, Притисок 15 bar, Моќност 1500W, подвижен резервоар за вода 0,8л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Автоматско исклучување
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela