Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP170131, Апарат за Еспресо, Боја Бела, INFI
Достапност:
Шифра: 72444
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
(Dolce Gusto) Krups KP170131, Апарат за Еспресо, Боја Бела, INFINISSIMA, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1.2л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Автоматско исклучување
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG