Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IWC 81283 C ECO EU.M, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕ
Достапност:
Шифра: 72433
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
INDESIT IWC 81283 C ECO EU.M, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, Бела, 8кг, 1200 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, Бучност 50дб, А+++ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, Ani flow систем против прелевање вода, Димензии 60x60x85цм
Тип Машини со предно полнење
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG