Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE224/00, Депилатор, Боја Бело-зелена, 2 брзини, бро...
Достапност:
Шифра: 72430
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,599 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

1,799 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BRE224/00, Депилатор, Боја Бело-зелена, 2 брзини, број на дискови 21, глава што се мие, четка за чистење, 15V
Тип на уред Класични депилатори
Можеби ќе Ве интересира