Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S10+ 2019 Black, 6.4 inches HD+ Curved Dynamic AMOLED 19:9 capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1440 x 2960 pixels, Corning Gorilla Glass 5, Chipset: Exynos 9810 Octa, CPU: 64-bit Octa-core processor (Max. 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz), GPU: Mali-G72 MP18, Internal Memory: 128 GB microSD, up to 512 GB, RAM: 8GB, Primary Camera: Triple Camera with Dual OIS, Telephoto: 12MP PDAF F2.4 OIS (45°), Wide-angle: 12MP Dual Pixel AF F1.5/F2.4 OIS (77°), Ultra Wide: 16MP FF F2.2 (123°), 0.5X/2X optical zoom up to 10X digital zoom, Secondary Camera: 10MP Dual Pixel AF F1.9 (80°) RGB Depth: 8MP FF F2.2 (90°) autofocus, 1440p@30fps, dual video call, Auto HDR, OS: Android 9.0 (Pie), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Sensors: Accelerometer Barometer Ultrasonic Fingerprint Sensor Gyro Sensor Geomagnetic Sensor Hall Sensor Heart Rate Sensor Proximity Sensor RGB Light Sensor, Battery: Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery, Dimensions: 74.1 x 157.6 x 7.8mm 175g, P/N: SM-G975FZKDSEE
Напреден Филтер
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 128GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Рам 8GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela