Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC4532/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2400W, регулирачка
Достапност:
Шифра: 72186
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC4532/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 180г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, SteamGlide нелеплива плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, ECO setting: 20% energy reduction, 300мл резервоар за вода, должина на кабел 2м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555