Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA SO5115F0, Вентилаторска греалка - хоризонтална, црна бој
Достапност:
Шифра: 72170
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ROWENTA SO5115F0, Вентилаторска греалка - хоризонтална, црна боја, 2400W, прилагодлива температура, екстремно тивка со 52дб бучност, механички термостат, за простории до 30м2, опција за дување ладно, Antifrost, IP20 заштита
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG