Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP FZA61MFR, Замеснки филтер за овлажнување, за модели KC-D60
Достапност:
Шифра: 72166

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP FZA61MFR, Замеснки филтер за овлажнување, за модели KC-D60EUW, KC-D50EUW, KC-D40EUB, KC-D40EUW,KC-A60EUW, KC-A50EUW, KC-A40EUW, трајност 10 години
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt