Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOB3450AAX, Вградна фурна, INOX, Pop In/Out контролни
Достапност:
Шифра: 72145
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EOB3450AAX, Вградна фурна, INOX, Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната, ЛЦД Дисплеј, Вентилатор, VELVET closing меко затворање на вратата, врата со двојно стакло, Тајмер, Телескопски водилки, 7 функции на рерната, Дополнителна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt