Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal SW341D12, Тостер сендвич, Боја Инокс, Моќност 700W, 2 сета
Достапност:
Шифра: 72135
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal SW341D12, Тостер сендвич, Боја Инокс, Моќност 700W, 2 сета на плотни, Вафли и триаголници, Нелепливи подвижни плотни за миење, Отварање 180 степени, дел за истекување на зејтин, вертикално складирање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel