Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG DV80M5010QW/LE, Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТ
Достапност:
Шифра: 72123
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG DV80M5010QW/LE, Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела - Crystal Gloss црна врата, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 8кг, 12 програми, 35 минути брзо сушење, OptimalDry систем на сушење со три сензори(температура, топлина и влажност), Дијамантски барабан со внатрешно осветлување, Напреден 2во1 филтер со аларам за замена, Тајмер, Индиктор за преполнетост на резервоар, SmartCheck поврзување со телефон за вчитување грешки, реверзибилна врата, заклучување од деца, Годишна потрошувачка на енерија 235kWh, А++ енерегетска класа, Димензии 60x85x60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG