Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON PRO1 R 80 V 2K, Eлектричен бојлер, Wave дизајн 2018, 80
Достапност:
Шифра: 72110
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON PRO1 R 80 V 2K, Eлектричен бојлер, Wave дизајн 2018, 80л, MADE IN ITALY, 2 КW , Емајлиран челичен резервоар со титаниум тестиран до 16 бари, Голема Магнезиумска Анода, Nanomix технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода), Полиуретанска изолација CFC Free, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Максимална температура 75 степени, Загревање за 2ч и 12 минути до 45 степени, бела боја, Димензии ВxШxД 75.8x45x48 цм тежина 21.5кг, IPX3 ниво на заштита
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje