Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технол
Достапност:
Шифра: 72104
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Погоден за соби до 25м2, Троен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + филтер за мирзиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, 2 години издржливост на ХЕПА филтер + филтер за миризби, бучност 24дб, проток на воздух макс. 180м3/ч, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 32W, димензии ВxШxД 510x356x180
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm