Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WP723, Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 в
Достапност:
Шифра: 72084
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje WP723, Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, 16 програми, WaveActive барабан, Волумен на барабан 54л, Заштита од алергии (AllergyCare), StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта, Заклучување - заштита за деца, Бучност 57дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x54.5 цм
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG