Бренд: AKPO
Краток опис: AKPO WK-7 LIGHT ECO, Телескопски аспиратор, Инокс, 60цм, Капацит
Достапност:
Шифра: 72063
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AKPO WK-7 LIGHT ECO, Телескопски аспиратор, Инокс, 60цм, Капацитет на вовлекување 220 м3/ч, Осветлување со халогена светилка 2x 18W, контрола на лизгач, траен алуминиумски филтер кој се пере, бучност 52-64 дб, Моќност на мотор 136W, 2 мода на работа - екстрактирање или апсорбирање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm