Бренд: AKPO
Краток опис: AKPO WK-4 VENUS ECO, Аспиратор со модерен кос дизајн, Црно стакл
Достапност:
Шифра: 72053
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
AKPO WK-4 VENUS ECO, Аспиратор со модерен кос дизајн, Црно стакло/Инокс дел, 60цм, Капацитет на вовлекување 450 м3/ч, Халогено осветлување 2x 35W, механички контроли, траен алуминиумски филтер кој се пере, бучност 51-61 дб, Моќност на мотор 210W, 2 мода на работа - екстрактирање или апсорбирање
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG