Бренд: Samdan
Краток опис: SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x квар
Достапност:
Шифра: 72042
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухот, Термостат, Идеална за површини до 22м2, Може да се употребува и надвор, Погодна и за ветровито време, Димензии 20x26x76 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela