Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT RI 161 C, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, сензорск
Достапност:
Шифра: 71999
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT RI 161 C, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, сензорски команди, 4 грејни зони, електронски тајмер, сигурносно заклучување, индикатор за топлина, 580mm x 46mm x 510mm (60цм)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt